Apie mus

PUSLAPIAI24 – kelių žmonių iniciatyva suburtas kolektyvas, kuris derina savo pomėgį domėtis kompiuteriais, jų procesais ir operacinėmis sistemomis su darbu. Nuolatinis domėjimasis naujovėmis IT sferoje garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę, o ilgametė patirtis leidžia lanksčiai reaguoti į kliento norus, todėl galime pasiūlyti puikias paslaugas už gerą kainą. Atliekame interneto svetainių administravimas ir priežiūra, internetinių puslapių, elektroninių parduotuvių kūrimo darbus, kruopščiai atliekame programavimo darbus, bei taisome netikėtas puslapio klaidas, atnaujinimo darbus.

Suburta profesionalų komanda užtikrina greitą reakciją į klientų norus visus darbus atliekant kruopščiai ir laiku.

Mūsų misija – kurti profesionalius interneto puslapius, kurie Jums suteiktų papildomą pridėtinę vertę vystant veiklą.

Mūsų vizija – tapti konkurencinga, pripažinta ir pirmaujančia aukščiausius dizaino, internetinių sprendimų kūrimo ir programavimo standartus atitinkančia įmone Lietuvoje ir Europoje.

Kodėl renkasi mus?

Interneto svetainių kūrimo srityje dirbame nuo 2008 m., esame sukūrę nemažai internetinių svetainių. Interneto svetaines kuriame mažoms, vidutinėms bei stambioms Lietuvos ir užsienio įmonėms.

Nesvarbu kokio puslapio Jums reikia: perdaryti seną internetinę svetainę, sukurti naują ar pataisyti netikėtai atsiradusias klaidas – mes pasiruošę Jums padėti už tikrai įperkamas kainas. Suteikiama garantija visiems darbams.

Pasirūpinsime ne tik kūrimu, bet ir serveriu su domenu, o taip pat administruosime ir prižiūrėsime Jūsų puslapį ar elektroninę parduotuvę.

Pagrindinės veiklos sritys yra: