SEO paslaugos

SEO paslaugos – SEO optimizacija (angl. SEO – Search Engine Optimization) tai ne kas kita kaip jūsų įmonės internetinės svetainės iškėlimas Google paieškos rezultatuose. Google internetinė svetainė yra pats populiariausias internetinis puslapis pasaulyje, kuriuo kasdien naudojasi milijonai lankytojų, siekdami ne tik susirasti jiems reikiamą informaciją, bet ir surasti įmones bei jų svetaines, kurių paslaugos juos domina.Jūsų svetainę ar elektroninę parduotuvę ne tik pastebės daugiau interneto vartotojų, bet jos vieta lentelėje jiems parodys, kad jūsų paslaugomis jau naudojasi ir pasitiki daugybė kitų vartotojų bei klientų.

SEO tikslas – iškelti kliento svetainę į Google paieškos sistemą.

Teikiame profesionalias SEO paslaugas, padedame Jūsų įmonės puslapiui ar elektroninei parduotuvei pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose ir taip padidinti pardavimus bei prekės ženklo žinomumą. SEO paslaugos tampa vis reikalingesnės, nes konkurencija internete tarp įvairių veiklos sričių įmonių nuolatos didėja.

SEO paslaugos – tai svetainių kodo ir turinio optimizacija paieškos sistemoms.
SEO paslaugos yra efektyviausia reklama internete. Teikdami SEO paslaugos didelės procentas Lietuvos gyventojų informacijos ir prekių ieško internete (dažniausiai “Google” paieškos sistemoje). Taigi “Google” paieška naudojasi apie 98 proc. lietuvių.

Jums siūlome:

  • Įmonės veiklos ir interneto svetainės analizė
  • Parinksime raktažodžius
  • Aprašymus ir meta žymas
  • Sukursime atgalines nuorodas
  • Vidinis SEO optimizavimas
  • SEO monitoringas (priežiūra)
  • Google AdWords reklama

PER KIEK LAIKO PASTEBIMI REZULTATAI?
Google paieškos sistema į atliktus veiksmus sureaguoja ne taip greitai. Pirmuosius realius rezultatus galima pastebėti po 1 vieno mėnesio.

KODĖL JUMS REIKALINGOS SEO PASLAUGOS?
Kuo greičiau optimizuojate savo interneto svetainę, tuo greičiau galite tapti lyderiu verslo nišoje. Kuo mažiau konkurentų optimizavę savo interneto svetaines, tuo Seo paslaugos pigesnės. Taip pat jei jūsų interneto svetainės nėra pirmame paieškos  sistemos rezultatų puslapyje jūs prarandate klientus ir pajamas. Visa tai atitenka jūsų konkurentams.

AR GALITE GARANTUOTI GOOGLE 1 VIETĄ?
Jokia Seo paslaugas teikianti kompanija negali garantuoti, kad svetainė bus rodoma Nr. 1  Google paieškos sistemoje, pagal atitinkamus raktinius žodžius. Google turi daugybę svetainių reitingavimo rodiklių, taip pat savo algoritmus keičia ir atnaujina, todėl yra rizikinga žadėti aukštas pozicijas paieškos sistemoje.

Ieškote sprendimų kaip padidinti savo įmonės interneto svetainės ar el. prekybos portalo lankomumą? Jūsų netenkina svetainės pozicijos ir norite būti aukščiau savo konkurentų Google paieškos rezultatuose?
Mes siūlome patobulinti  Jūsų svetainės turinį taip, kad jis atitiktų visus SEO reikalavimus ir būtų „patrauklus“ šiuo metu populiariausiai „Google paieškos sistemai.

Investuokite į savo svetainės matomumą internete ir padidinkite savo pardavimus, ar svetainės lankytojų skaičių.

Kaina prasideda nuo 60 Eur, ji priklauso nuo puslapio sudėtingumo ir apimties.